BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kam mums IMPOTENTINE policija?

Rasau telefonu, todel Lietuvisku raidziu nebus, sis irasas bus sveplas.

Po eilines nakties, kai kazkokie idiotai (debilai, urodain dolboj… ir visaip kitaip nepagadinsi) sugeba pilni garsu klausytis muzikos, o mes visa pisbali girdime per langus (uzdarus), pradeda galvoje kirbeti klausimas: nafyg is mano pinigu yra islaikoma absoliuciai impotentine policija?!

Kodel taip yra, kad kazkokie debilai turi tokia, kaip cia pasakius “teise” uliavoti kiaura para? Paskambinus 112 gauni atsakyma: Laiptine uzrakinta, policija negali patekti I auksta kuriame yra tas triuksmadariu butas.

Tai kaip cia taip yra, kad budamas saziningas pilietis pilnai mokedamas man priklausancius mokescius, privalau klausyti kazkokiu darmajedu pacuku pisbaliu kelinta para is eiles, o policija yra absoliuciai bajege?

Nafyg ji mums tokia is vis yra reikalinga?

Matyt musu istatymine baze velgi tokia atlaidi yra, kad besipriesinantys pareigunams sugeba pareigunus sunkiai suzaloti… Kokioje Jav, speciau besipriesinantys biuna staigiai apraminami tazeriais arba svinu, o esant musu situacijai, durys butu atrakintos vienu kojos spyriu…

Taigi, sianakt (3 nakties) esu baisia piktas, o ryte vaziuosiu rasyti pareiskimo komisariatant.

Nea, rimtai, nafyg mums tokia impotentine policija? Uz ka as moku mokescius?

Patiko (0)

Rodyk draugams4 komentarai ↓

#1   just 2011-08-01 @ 08:15

Net nžn ką siūlai.. Dėl triukšmo policijai išlaužt laiptinės duris? O tada visi kaimynai gražiai susimesit naujoms durims? Arba tada reikėjo paprasčiausiai įleist tuos policininkus ir būtų padarę tvarką.

#2   yessuz 2011-08-01 @ 10:24

o kai muzika girdi per langus?!

#3   Marius 2011-08-01 @ 10:37

Tokia tiesa jau yra, kad mūsų pareigūnai nelinkę spręsti sudėtingesnių problemų.
O pasiteisinimas dėl kodinės spynos, tai yra visiškai absurdiškas. Dažniausiai naudojamos paprastos kodinės spynos yra atrakinamos per kelias minutes (dėl naudojamų vienodų kodų arba nusitrynusių mygtukų). Elektroninės tai jau kitas reikalas.
Dar vienas niuansas, visos tos kodinės spynos šiuo atveju gana keistas dalykas. Manau, kad policija ir kitos spec. tarnybos turėtų turėt kažkokį kontaktą, kur galėtų susižinoti tą kodą (tarkim namo administratorius).
Bet čia kaip visada yra eilinis neveiksnumas. Paprasčiau juk su radaru pastovėt…

Aišku, neretai dar pasireiškia ir biurokratiniai niuansai. Prikurta įstatymų ir visokių velniavų, kurios trukdo tuos įstatymus vykdyti.

#4   sim 2011-08-06 @ 14:25

buvo cia tokia fiesta ir pas mus. 112, po 7 minuciu ekipazas, skambutis mums, mes atidarome laiptines duris, finalas: administracine nuobauda. taip pat daug nepatogiu klausimu, pvz.
policininkas: jus buto seimininkas?
triuksmadarys: ne. mes cia nuomojamies.
policininkas: pateikite asmens dokumenta ir buto nuomos sutarti.
triuksmadarys: neturime sutarties.
policininkas: jus nesate sudares nuomos sutarties su buto savininku? jus si buta nuomajaties nelegaliai? busime priversti pradeti tyrima pagal 173 straipsni: neteisetas vertimasis komercine, ukine, finansine ar profesine veikla, kuris uztraukia bauda nuo vieno tukstancio iki triju tukstanciu litu.

kelnes pilnos baimes ir daugiau jokiu fejerverku niekada nebebuvo.

Palikti komentarą