BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šlapiu skuduru Sorokienei per galvą

Ržū – nėmogū kaip pasakytų kaimynai iš rytų. Šiandien poniai Zitai buvo suduotas dvigubas smūgis – vienas oficialus, nuskambėjęs per visą Lietuvą, kitas – netoks oficialus, nuskambėjęs pas mane mašinoj… Pradėkime nuo pirmojo.

Taigi. Šiandien grįžau po darbo su šiokia tokia nuostaba veide. Apie tai – antrajame smūgyje…

Taigi, kupinas nuostabos darau valgyt sau ir Beatričei, telikas birbia garsiai, ir staiga girdžiu kažką įdomaus… LTV laida “Šiandien”. Ten pasakojama, jog mąstoma Lietuvoje pakelti “PVM” lubas – t.y. padaryti taip, kad PVM juridiniai asmenys pradėtų mokėti pasiekę nebe 100.000 bet tarkime 150.000 lt. Ir aišku paliečiama paskutiniu metu dažnai eskaluota turginių bėdžių ir jų kasos aparatų tema… Ir staiga, bekalbant apie viską, prabyla turgaus prekeivė, anot jos – pardavojanti skersta kiaule. Pilnai ten to dialogo/monologo nepamenu, tai pateikiu tokią tai “rekonstrukciją”:

- Aš tai manau, kad normalu būtų tą PVM sumą pakelti daugiau. Na, mėsos kainos juk didokos, tai pagal dabar galiojančius įstatymus, 100.000 lt pasiekti užtenka per mėnesį padaryti 8400 lt apyvartą. Tai pagalvokit, jei mes 100.000 lt pasiekiame per 4 mėnesius, tai tą siūlomą 150.000 pasieksime per 6. Tai tegu padaro jau 250.000…

Tai jūs, mano mieli skaitytojai, škes, suprantat ką neatsargiai beigi visiškai neatsakingai leptelėjo ta prakeivė?! Čia kątik sugriuvo Zitutės Sorokienės seilėjimosi per visus mass-media kanalus esmė, kad varguoliai (© Poška) turginiai yra tokie varguoliai, kad varguolesnių varguolių nėra, apie 100.000 lt apyvartas turgaus mėsos prekeiviams – tik pasvajoti, ir iš vis, čia turginiai yra vos ne herojai.

Šitas, ponios iš turgaus, prabilimas Zitai, kuri čia taip ilgai stengėsi įrodinėti kad žemė yra čemodano formos, turėjo pasijausti maždaug va taip:

Pažadu, kai tik laidos įrašas atsiras on-line, jūs galėsite čia pamatyti šią ištrauką. Stay tuned.

O dabar – antrasis smūgis… Na įsivaizduojat – šlapias grindų skuduras, nudriskusiais galais, ištraukiamas iš tokio kibiro su vandeniu, kuriame jis buvo skalautas.. Tas vanduo toks rudas rudas… Ir vat net nenugręžus to skuduro – su pilnu užsimojimu – tekšt snukin. Nu tai va.

Šiandien pietauti važiavau su mašina. Labai skubėjau, nusprendžiau pasiimti maisto į ofisą. Sumąsčiau, jog reikia nusipirkti Kebabą. Na, tiksliau – kopūstobabą. Nusipirkau iš kioskelio. Skanus buvo. Apie tokio maisto naudą organizmui nešnekėkim… O bet tačiau, mane labiausiai nustebino tai, kad susimokėjęs už kebabą… GAVAU ČEKĮ (Kvitą). O aš jo net nespėjau paprašyti! Man net nereikė to daryti.

Keistai gerai malonu. Taip ir turi būti.

Patiko (0)

Rodyk draugams9 komentarai ↓

#1   QQ 2011-03-23 @ 20:48

+
+
+

nu daug pliusų.

penki kokie.

nu dar imk pliusų.

visom keturiom pritariu.

#2   just 2011-03-23 @ 23:02

High five! Laukiu nesulaukiu laidos įrašo.
Šiasip užknisus tikrai ji negyvai buvo su savo debiliškom kalbom. Pasakytų bent realiai kad kažkuri dalis pasiekia PVM ribą, o dabar aklai varo, kad jie per mėnesį vos 3k apyvartos! sukrapšto

#3   eiyou 2011-03-23 @ 23:38

Aisku kad turgui taskas daro 20-30 kLt per men. Taske dirba bobele su nupirktu verslo liudijimu o savininkas turi 3-5 taskus minimum. Jam bus problema kad teks arba imone kurti ar nauja bobele priimant per kelis men PVM moketoju daryti :), o atleista isregistruoti. Greiciausiai bandys rotuoti pardavejas kad nepasiektu. Kiek zinau dabar turguose pagal dokumentus beveik visi i minusa dirba. Vitrina pilna o jie per diena pardave uz 100 lt :)

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

#4   yessuz 2011-03-23 @ 23:55

suprask teisingai - korespondentai kalbina prekeive.. ta ir pasake. jauciu sorokiene isgirdus - pazaliuot turejo ;)

#5   MariusM 2011-03-24 @ 08:01

:D

#6   Vasia 2011-03-24 @ 08:54

Su tais turgais yra kitas klausimas- kas seimininkas ir kas stovi prie mesos. Dauguma atveju bizni suka kazkokie tai dedes samdantys bobulkas uz XX lt plius apsverimai. O dabar uzmesk kasos aparatus ir 100 klt PWM ir ziurek koks dylas gaunasi..

#7   Fura 2011-03-24 @ 09:45

Tokius straipsnius ir analizes privaletu pasigauti visi naujienu portalai, nes dabar vis dar didzioji dauguma pilieciu galvoja kad turgaus prekeivius kaip ir visa tauta skriaudzia ponas Kubilius su savo kenkejiskais istatymais.

#8   Žadėtasis reportažas 2011-03-24 @ 12:35

[...] ← Šlapiu skuduru Sorokienei per galvą [...]

#9   Regis 2011-03-24 @ 14:52

Matyt naujausi “kulinarų” sojų blynai su mėsos (jautienos, kiaulienos) skoniu leido taip sumažinti savikainą, kad išeina net ir čekį už tą pačią kainą kaip desertui duoti. Taip spėju. Gal ir klystų.

Palikti komentarą