BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ūminis proto nepakankamumas

Kas nutinka moteriškos lyties asmenis sėdus prie mašinos vairo, kad didelė jų dalis staiga pasigauna meningitą ar šiaip dar kokią smegenų ligą? Nu su visa derama pagarba, bet čia kaip taisyklė. Ir tai buvo patvirtinta šiandien.

Mūsų ofisas yra Vilniaus centre, netoli Gedimino pr. Tad situacija su parkingu, švelniai tariant, įtemptoka.

Taigi, šiandien, kaip ir visada, gana ramiai prisiparkavau pas save prie darbo, palikau mašiną man priklausančioje vietoje, švietė saulė, paukščiai dar nečiulbėjo, nu bet beveik.

Apie dvyliktą valandą su skubiais reikalais išbėgu iki mašinos (nes reikia važiuoti), ir pamatau vaizdą, kurio sesitikėjau:

Priešais mano automobilį numestas kitas, Mitsubishi Colt. Na, pačiam kai tenka taip daryti, visada palieku savo kontaktus užkištus už priekinio stiklo matomoje vietoje. Šį kartą vairuotojas taip nepadarė.

Už mano automobilio yra keliolika 100+ kg sveriančių betoninių kūgelių, o Mitso stumdyti dar negaliu – po operacijos esu, neleidžia dar jėgos.

Taigi, aš papypinau vieną, kitą kartą. Paspardžiau ratus, palaukiau geras 10 min. Nieko. Apėjau arčiausiai esančias kaimynines firmas – nei pas nieką nėra kad kas su šiuo automobiliu būtų atvažiavę. Hmmm.

Susuku 112, iškviečiu policiją. Atvažiavo gana greitai – maždaug po 5 min. Tie ir sako – galim iškviesti evakuatorių, jei rašysit pareiškimą.

Na, dar papypinau, niekas neišlindo… Pasiėmiau lapą, supildžiau pareiškimą, jie tuo metu iškvietė evakuatorių… Išeinu iš ofiso su pareiškimu rankose – o čia jau ir vairuotojA sėdasi į automobilį. Policininkai pamatė,  sustabdėm sako – na, evakuatorius jau čia, neskubėkit… Ir tikrai įsuko būtent šiuo metu.

Aišku, ji sako – mašinos jums NEDUOSIU!…

Na, kelią man atlaisvino, tai kaip ten jai sekėsi nesigilinau, jau reikėjo lėkti.

Visos šitos beletristikos moralas yra toks:

  • Parkuokitės taip, kad netrugdytumėte kitiems. Jei vis tik nėra kitokios galimybės – palikite savo kontaktus (mob. tel nr) matomoje vietoje.
  • Policija sureaguoja greitai ir gana geranoriškai (bei supratingai), o pažeidėjui nuo baudos išsisuks tik jei sugebės pasišalinti greičiau nei atvyks policija.
  • Baudos – pabrango. Šiandien šiai vairuotojai parkingas kainavo kaip minimum 50 lt (bauda – 100-300, bet jei nesilaužai ir neturi galiojančių nuobaudų, gali sumokėti puse minimumo). Nuo žioplumo vaistų nėra. Dar ciniškai galėčiau paskaičiuoti kiek man kainavo tas sugaištas pusvalandis.

P.S. šiaip nesu piktas, kai moterys parkinge pastrigdavo su savo automobiliais ant sniego/ledo, padėdavau išvažiuoti. Bet kai smegenys neveikia, kartais tik piniginės nuobaudos jas ir teįjungia…

Patiko (0)

Rodyk draugams12 komentarai ↓

#1   bartaz 2011-03-09 @ 23:46

Ir visada randi užstatytą kai reikia kur nors greitai išlėkti :))

#2   yessuz 2011-03-09 @ 23:50

O taip.

#3   vks 2011-03-10 @ 07:38

>jei nesilaužai ir neturi galiojančių nuobaudų, gali sumokėti puse minimumo
Truputi patikslinsiu: jei neturi galiojancios nuobaudos tame KET straipsnyje. Pvz jei ta moteriske dabar buvo nubausta 50lt ir sumkejo per 10 dienu, tai metu laikotarpyje ja pagavus uz greicio virsijima ji vel gali tiketis puses baudos. pataisyk jei klystu :)

#4   mid 2011-03-10 @ 07:46

http://www.youtube.com/watch?v=DqOcq4OCMe8 :)

#5   Formal 2011-03-10 @ 08:07

Visada turiu pasiruoses atsispausdines savo telefono numeri ir uzkisu uz stiklo jei jau tenka uzblokuoti kita automobili ir tikrai labai nekenciu tu vairuotoju kurie to nedaro, nors imk ir stiklus isdauzyk.

#6   yessuz 2011-03-10 @ 08:35

@vks - na, policininkai sake tik bendrai apie galiojancia. manau nelogiska yra isskirti atskira straipsni :)

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

#7   vks 2011-03-10 @ 10:46

@yessuz sausio 4 parasiau policijai laiska:
“Sveiki,2010 lapkricio gale gavau oficialu ATPK ispejima, nes nedege numerio apsvietimo lempute. Ar tai galios tik numerio apsvietimo lempuciu atzvilgiu? T. Y. ar naujai priimtam ATPK pazeidimu nuobaudu mazinimui kai pazeidimas negincijamas mokama puse minimalios nuobaudos, kuris isigaliojo nuo 2011/01/01 sis ispejimas tures itakos? Ar tai tures itakos ir iki siu metu lapkricio as uz joki kita atpk straipsni negalesiu tiketis mazesnes baudos?”

Ats is policijos:
“Laba diena,
Galios tik konkretaus LR ATPK straipsnio, pagal kurį buvote nubaustas, atžvilgiu.”

#8   vks 2011-03-10 @ 10:54

Ir dar isiskaitykim i istatyma (kur kalbama apie puses minimalios baudos skyrima):
“Administracinis nurodymas gali būti taikomas pažeidėjams, pirmą kartą padariusiems konkrečiame ATPK straipsnyje numatytą nesunkų pažeidimą bei neginčijantiems pažeidimo padarymo fakto.

Ypac iskirciau zodzius “konkrečiame ATPK straipsnyje”

#9   yessuz 2011-03-10 @ 13:44

a nu tai visai saunu :D

#10   atfatf 2011-03-10 @ 13:47

Aš tai mačiau kaip policininkai susustoję įlingavo mašiną ir taip po centimetrą po centimetrą nustumė. Vat, tada pagalvojau, tikrai policiinkai tarnauja liaudžiai. Žmogus turi problemą - atvažiavo išsprendė. Super :)

#11   yessuz 2011-03-10 @ 14:54

Manieji sake kad nenori stumdyti, nes paskui dar paims ir apkaltins juos kad jie masina aplamde :)

#12   www.Draudimas24.com 2011-03-13 @ 17:02

Daug tokių atvejų mačiau, Ir aš ten buvau, alų midų gėriau…

Palikti komentarą