BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

yessuz.com

Nu pagaliau įvyko susikaupimas ir buvo užregistruotas yessuz.com. Jame greitu laiku persikels šita mano minčių diarėja. Nu nes blogas.lt užkniso galutinai.

Registravausi pas cinfu.com ir jais esu visai patenkytas. Paėmiau DA1 planą. Susimokėjau SMS (vien dėl to ir pasirinkau šitą hostingą). Tiek jaučiu man tikrai pakaks.

Registracija įvyko greitai, neskausmingai (netgi lietuviškai!), kokią valandėlę užtruko, kol patikrino naują vartotoją, mokėjimą ir visą kitą. Anot jų, esamų klientų užsakymai įvykdomi "akimirksniu", o naujus dar šiek tiek tikrina (mano atvejis).

Servas stovi Vokietijoje, tai iš esmės grynai pofyg kol kas, bo ir šiuolaikiniai interneto greičiai kažkokių tai sunkumų nesukelia.

Kiek skaičiau, tai pas juos yra gana greitas supportas, noriai bendrauja ir sprendžia problemas. Kažkaip rimčiau nei blogas.lt kurie per parą nesugeba sureaguoti į skundą, o vėmalai su komentarais ir t.t. tęsiasi pastoviai…

Visi greitai traukiam į bookmarksus, favorities ir kitus velnius. Ir dabar dar nubėgat ir pasižiūrot. va.

Patiko (0)

Rodyk draugams4 komentarai ↓

#1   Minska 2011-08-12 @ 19:55

Sveikinu! Aš šitoj velnio skylėj, aka blogas.lt nė pusvalandžio neištvėriau :)
Beje, rašei kad tą hostingą pasirinkai dėl apmokėjimų SMS žinute. Aišku jau šaukštai po pietų, bet us.lt irgi siūlo tokį, pats buvau kažkiek laiko jų klientas. Na ir jei kildavo klausimų greitai atsakydavo :) O sutrikimų kaip ir nepastebėjau.
Siaubas, komentaras kaip kokia reklama gavosi. Taip neįprasta…
Sekmės! :D

#2   yessuz 2011-08-13 @ 10:09

O dabar laukiu visu pasiulymu kaip greitai ir neskausmingai perkelti irasus is blogas.lt i wordpress.

#3   rybinas 2011-08-13 @ 20:22

aš ir kažką panašaus mąstau daryti gal…

#4   fotostudija vilniuje 2013-01-18 @ 14:17

idomus paskaityti, dekui.

Palikti komentarą